Başkanın Mesajı

MERHABA,DEĞERLİ İNSANLARIMIZ !

Ben Yavuz Karahan,Önce İnsan Partisi kurucu başkanıyım.

Milletin parasıyla Batı Avrupa’da okuduktan sonra,bundan 48 yıl önce,bir kamu kurumunda mühendis olarak işe başladım ve on yıl çalıştım.Sonra ayrılarak,otuz küsür yıl otelcilik ve turizmle uğraştım.

Türkiye haksızlıkların ve yanlışların etkin olduğu ülke.Önce İnsan Partisi programında yirmi sayfaya sığdıramadığımız bu haksızlıkları ve yanlışları teker teker ortaya sereceğiz.Bir muhalefet partisi gibi değil,Batı Avrupa’yı hedeflemiş bir reform partisi gibi çalışacağız.İradeleri dışında insanlarımızdan toplanan vergilerle,fiilen boş oturan,hiç bir katma değer yaratmayan bir tek kamu görevlisi tumayacağız.Özel imtiyazlara,müktesep haklara ve oldu bitti,zaman aşımı olgularına,nitelikli referandumlarla,çoğunluğun onayıyla son vereceğiz. İnsanlarımızın kapasitelerini ve yeteneklerini zorlayarak,her isteyene gerçek katma değer üreten iş bularak,üstün bir toplum düzeyine yükseleceğiz.

Önce İnsan Partisi olarak,desteğinizi diliyoruz!Kimlerin desteğini?Dürüst,çalışkan;vicdan, cesaret,inanç ve basiret sahibi değerli insanlarımızın desteğini diliyoruz.

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.